Ta strona korzysta z plików cookie

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o Twoim korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali podczas korzystania z ich usług. Polityka prywatności

zamknij

Warunki realizacji dostawy oraz zasady odbioru własnego zamówienia

  1. Formy dostawy

Sklep zielonemielone.pl umożliwia dostawę firmą kurierska DHL lub DPD, do paczkomatów InPost lub odbiór własny ze sklepu stacjonarnego. Formę dostawy można wybrać na etapie składania zamówienia.

  1. Czas dostawy

Przygotowanie zamówienia do wysyłki lub do odbioru własnego zajmuje najczęściej od 2 do 7 dni. W przypadku dostawy kurierem lub do paczkomatów należy uwzględnić czas realizacje przesyłki przez wybraną firmę kurierską. W przypadku odbioru własnego zamówienie będzie dostępne do odbioru ze sklepu stacjonarnego w Pruszkowie, ul. B.Prusa 10 lokal 6. Sklep stacjonarny jest otwarty od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, w Soboty w godzinach od 10:00 do 14:00. W szczególnych przypadkach czas dostawy może być dłuższy.

  1. Koszty dostawy

Koszt dostawy obliczany jest na etapie składania zamówienia w zależności od wyboru firmy kurierskiej i wagi paczki:

InPOST

Dostawa do paczkomatów InPost jest płatna i kosztuje 14,00 zł dla paczek o wadze do 10 kg lub 16,00 zł dla paczek o wadze od 10 kg do 25 kg.

DHL

Dostawa kurierem DHL jest płatna wg tabeli poniżej:

  1. paczka do 10 kg - 20,00 zł
  2. paczka pow.10kg do 20kg - 30,00 zł
  3. paczka pow. 20kg do 30kg - 40,00 zł

Odbiór własny ze sklepu

W przypadku odbioru własnego koszt dostawy z magazynu do sklepu wynosi 0,00 zł.

Koszt dostawy za zakupy o wartości powyżej 250 zł wynosi 0,00 zł. Koszt dostawy jest automatycznie obliczany na etapie składania zamówienia.

  1. Uwagi

Pytania lub sugestie dotyczące dostawy proszę kierować na adres: sklep@zielonemielone.pl